Hakkımda

BEN KİMİM ?

Ben kimim? Hakkımda yazılarının o klişe girişlerinden birini yaparak başlayalım. Adım Necip Sünbül 🙂 Çocukluğumdan beri yazılımla kafayı yemiş birisiyim. 4 Kasım 1989 günü Kayseri’de doğdum. Ve sonuç olarak blog yazan bir yazılımcıyım. ( Geldiğim nokta bu 🙂 )

Ben hayatı biraz koyu renklerle yaşayan birisiyim. Yani pek şatafat yok. Asosyal kelimeleriyle oldukça fazla muhattap oldum. Ama ne olursa olsun bu benim için bir tutku. Bu yaşlara geri dönecek olsam yine bu hayatı seçerdim. Ama sosyalleşmek adına biraz daha aktif bir site ve belkide bir youtube kanalına bulaşacağım. Yada siz bu yazıyı okurken çoktan bulaşmışta olabilirim. (Sonuçta gmail hesabı açınca youtuber oluyormuşsun biz öyle duyduk.)

Şimdi size şu kadar php kodluyorum bu kadar kotlin bilgim var o kadar swift yazıyorum diyerek bu sayfayı doldurur, uzunca bir içerik oluştururdum. Ancak benim için bu yazıyı okurken sıkılmamanız önemli. Çünkü her satırda yazdıklarım benim için değerli ve sizinde bu değeri verdiğinizi görmek isterim. O zaman kısaca şöyle söyleyeyim mobil ve web tabanlı dillerle iyi bir ilişkim var. ( Şimdilik mutluyuz. ) Ve bu işe girecek arkadaşlara üç anahtar kelime vereyim. Sabır,İngilizce,Azim…

Bir rica olarakta eleştirirken ki çizginizi hakaret etme noktasına getirmeyin. Ben bu sitede genel hayatımdan olduğu kadar yazılımsal bilgilerde paylaşmak istiyorum.Hiçkimse herşeyi bilemez ve sizde benim bir hatamı gördüğünüz zaman, beni uyarmanız beni mutlu edecektir. Ağabey tavırları takınıp cephe alan duruma geçmeniz benim için bir anlam ifade etmeyeceği gibi burda oluşturmak istediğim samimi ortamı baltayacaktır. Ağabey tavırları takınanlara boncuk dağıtmıyorlar sonuçta.

Neyse buralara kadar okuduysanız çok teşekkür ederim. Bu benim sizi kendimi kısmende olsa anlatabildiğimi gösterir. Hayatta hiç bir zaman saklayan olmayın. Paylaşanlar en azından amel defterlerine bir sevap eklerler. Bol paylaşımlı yazılar olması dileğiyle.

Hayatta herşey gönlünüzce olsun….