Size çok sıkı bir film önereceğim. Tuhaf Thomas adlı kardeşi canlandıran Anton Yelchin ve sevgili Stormy olarak bizi karşılayan Addison Timlin kim nedir açıkçası hiçte umrumda değil. (Korkmayın reklam metni yazmıcam.)

Tuhaf abimiz eli çabuk aşçı, çocuklarının babası olmak için günün yarısını bile geçirmedikleri iş yerinde para için ter dökmektedir. Tamamen ekmeğinin peşinde olan abimizin ilginç bir özelliği de ölülerle konuşabilmesi! Korkmadan bir katilin evine babasının malikanesine girer gibi girebilen, ölülerle  araçta yolculuk yapıp köşe kapmaca oynayan ama en ufak bir çıtırtıda da paçalarından ensesine kadar yaşaran bu kardeşimizin filmini izlerken, bir ara kapatıp devam etmek  arasında kaldım. İlerleyen zamanlarda sevgilisi bacımız Stormy filmin içine biraz daha girdikçe beni biraz filmde tutmaya yetti. (İçiniz fesat o anlamda değil.)

Ancak o efsane son! Tüm filmdeki parçaların bir puzzle parçaları gibi yerine oturmasını sağlayan ve anlamadığınız her şeye anlamlar yükleyerek ilerleyen filmin ikinci yarısı, sıkıldığınız zamanların telafisi gibi ilerlemekte. Size tavsiyem bu filmi izleyin. Ve geçireceğiniz bir buçuk saatin keyfini iyi çıkarın.

Fragmanı da şuraya bırakayım lazım olur.

Bir Yorum Ekle